Директор Державної установи «Центр пробації» Oleg Yanchuk взяв участь в унікальній програмі розвитку управлінців в системі кримінальної юстиції. Разом з ним до програми доєднались майже 30 представників з інших інституцій!

Дата: 07.11.2023 10:08

Основна мета цієї програми — сформувати спільноту управлінців із різних інституцій, які через персональний розвиток будуть спроможні працювати зі змінами в розрізі управлінської культури як на рівні інституцій, так і на рівні всієї системи кримінальної юстиції.

Разом із Андрієм Рождественським, виконавчим директором Центру лідерства УКУ, учасники міркували над розумінням лідерства через модель чеснот лідера, а також його роллю у впровадженні змін. Вони розбирали кейси змін у національних державних інституціях і недержавному секторі, аналізуючи обрані стратегії, потенційні слабкі місця та можливі альтернативні кроки.

Кілька головних тез, які сформували за підсумками сесії:

Для лідера важлива візійність (transcendence), але крім візійності критично важливим є розуміння контексту.

Критичне судження є основою лідерства на будь-якому етапі впровадження змін, саме воно розсуджує конфлікт чеснот.

Руйнувати — недостатньо, треба створювати! При створенні змін важливо залучати внутрішню експертизу, навіть якщо консультанти ззовні.

Організаційна культура створює лідерів, а лідери — організаційну структуру.

Важливо розуміти і взаємодіяти з потенційними партнерами. Це дозволяє досягти сталих рішень.

Якщо ви робите зміни в організації і вам не страшно — ви займаєтесь косметичним ремонтом.

Програма дизайнується та впроваджується організацією JustGroup у партнерстві з Center for Leadership of UCU, Kyiv-Mohyla Business School [kmbs] та Могилянською Стратегічною Агенцією за підтримки Міжнародний фонд "Відродження".

#CEOforCriminalJustice