Начальник філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області Руслан Кувіла провів онлайн-нараду з підпорядкованими підрозділами для надання методичної підтримки

Дата: 07.11.2023 11:09

07.11.2023 року начальник філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області Руслан Кувіла, провів онлайн-нараду з працівниками підпорядкованих підрозділів, метою якої було надати методичну підтримку та обговорити проблемні питання, які виникають під час виконання рішень суду щодо військовослужбовців.

В ході наради Руслан Кувіла наголосив, що у разі мобілізації засуджених, звільнених від відбування покарання з випробуванням, під час дії особливого періоду в Україні до закінчення іспитового строку копія судового рішення передається уповноваженим органом з питань пробації на обліку якого перебував засуджений, до військової частини (установи) за місцем проходження військової служби. З метою виявлення засуджених, звільнених від відбування покарання з випробуванням, які були мобілізовані під час дії особливого періоду, до його припинення, між уповноваженим органом з питань пробації та територіальним центром комплектування та соціальної підтримки раз на місяць проводиться звірка засуджених осіб, які перебувають на обліку уповноваженого органу з питань пробації. У разі виявлення факту призову засудженого, звільненого від відбування покарання з випробуванням, на військову службу під час дії особливого періоду працівники уповноваженого органу з питань пробації витребовують всю необхідну інформацію про військову частину (установу), в якій засуджений проходить військову службу, її місце знаходження та витяг із відповідного наказу у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки».

Під час обговорення було отримано багатокорисної інформаціїдля подальшої роботи в даному напрямку.