Заряджені гідністю та жагою свободи!

Дата: 21.11.2023 09:59

Сьогодні вся Україна відзначає День Гідності та Свободи і одночасно 10 річницю початку Революції Гідності.

10 років тому, у вирі боротьби, Майдан витворив спільний для всіх українців ідеал майбутнього. Цей ідеал сформульований двома дуже місткими словами: Гідність і Свобода.

У День Гідності та Свободи ми вшановуємо пам'ять Героїв, які віддали своє життя за Україну. Ми також віддаємо шану всім тим, хто боровся і продовжує боротися за свободу та незалежність України.

Цей день є нагадуванням про те, що свобода не дається задарма. За неї потрібно боротися. Ми повинні пам'ятати про це і робити все можливе, щоб Україна залишалася Вільною і Незалежною країною.

#День_Гідності_та_Свободи

#Заряджені_гідністю_та_жагою_свободи