🏆 Центр пробації – офіційний фіналіст Всеукраїнської премії HR PRO AWARDS – 2023

Дата: 27.11.2023 10:09

23 листопада 2023 року у Києві відбувся фінал премії HR Pro Awards – 2023. На церемонії нагородження Центр пробації підтвердив офіційний статус фіналіста в номінації РЕКРУТИНГ з Проєктом “Впровадження HR-стратегії Центру пробації системи добору та адаптації персоналу”.

"Це драйвери, які рухають український ринок праці, формують ціннісні орієнтири й вектори бізнес-розвитку", - так представили фіналістів премії організатори HR Pro Awards.

HR-стратегію було розроблено та затверджено за сприяння Проєкту ЄС "Право-Justice" (EU Project Pravo-Justice) та Сергій Синьогуб, експерта Проєкту ЄС "Право-Justice". Стратегія передбачає покрокове впровадження єдиних, зрозумілих, прозорих та сучасних підходів у кадровій політиці системи пробації: добору та адаптації нових працівників, управління та ефективністю, навчанням та розвитком, корпоративною культурою.

Одним з критеріїв відбору фіналістів премії є розширення HR – практик.

«Ця відзнака – заслуга та визнання роботи працівників відділу персоналу Центру пробації, які докладають максимум зусиль, аби становлення пробації в Україні відбувалось згідно з кращими європейськими практиками», – зазначив Олег Янчук, директор Державної установи «Центр пробації».

Міністерство юстиції України