Путильська громада
Чернівецька область, Вижницький район

Вітаємо з Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2023 19:28
Кількість переглядів: 35

Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, розвитку територіальних громад та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.

Це свято об’єднує людей з активною життєвою позицією, лідерів територіальних громад, умілих організаторів, що не дивлячись на труднощі, переймаються проблемами людей.

З нагоди Дня місцевого самоврядування правами начальника філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області начальник Вижницького РС №2 Олеся Гордей вручила подяку голові адміністративної комісії виконавчого комітету Путильської територіальної громади  Людмилі Басюк та висловила вдячність за плідну співпрацю, ділові стосунки, високий професіоналізм, надійну підтримку, а також за вагомий внесок та особисту ініціативу у розбудові служби пробації в Україні.

Бажаємо від щирого серця усім, хто працює на благо громади, міцного здоров’я, достатку, благополуччя, святкового настрою та родинного затишку.

Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, щоб натхнення, оптимізм і стійкість духу у нелегкій повсякденній праці ніколи не залишали Вас, а професійний досвід, компетентність і розуміння своєї справи були і надалі вашими порадниками в усіх добрих починаннях на благо громади і України в цілому!