Путильська громада
Чернівецька область, Вижницький район

ОБГРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі Паливна деревина ( Дрова хвойних порід), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 08.12.2023 08:40
Кількість переглядів: 113

 

 

 

З метою прозорого, ефективного та раціонального використання коштів та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710» підготовлено та опубліковано обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

Підготовка обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі здійснюється протягом бюджетного року відповідно до річного плану закупівель.

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

Путильська селищна рада Вижницького району Чернівецької області, 59101 смт. Путила, вул.Українська, Код ЄДРПОУ 04417046.

Категорія замовника: відповідно до ст.2 ч.1 п.1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Паливна деревина (Дрова хвойних порід) за кодом ДК 021:2015 03413000-8.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями, ідентифікатор закупівлі UA-2023-12-07-021717-a.

Оголошена вартість та обґрунтування вартості предмета закупівлі: 218228,00 грн. (Двісті вісімнадцять тисяч двісті двадцять вісім гривень 00 копійок) з ПДВ.

Загальна кількість необхідного до закупівель обсягу дров сформована виходячи із їх обсягів використання замовника за 2022 рік.

Очікувана вартість передбачена кошторисом та річним планом закупівель на 2023 рік, грунтується на всіх фактичних складових ціни та включає в себе вартість ціни на товар, податки і збори, що сплачуються або мають бути сплачені, усіх інших витрат та згідно з вимогами чинного законодавства щодо формування ціни на відповідний товар.

Розрахунок очікуваної вартості предмету закупівлі з урахуванням роз’ясненння Мінекономіки Щодо розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі № 3301-04/34980-06 від 20.08.2019 р. та Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, Щодо передумов здійснення закупівель № 3304-04/55366-06 від 10.09.2020р. здійснювався замовником шляхом моніторингу середньоринкових цін на дрова, актуальних на момент моніторингу. Замовником здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації про ціни товарів, що містить в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах постачальників, в електронному каталозі, в електронній системі закупівель «ProZorro» щодо анологічних закупівель.

Розмір бюджетного призначення: 218228,00 грн. (200 куб.м.)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення за предметом закупівлі Паливна деревина (Дрова хвойних порід) код CPV за ДК 021:2015: 03413000-8 

         Вимоги щодо якості товару: Товар повинен відповідати діючим державним стандартам, ТУ, іншим вимогам згідно чинного законодавства України. Товар повинен супроводжуватись документами, що підтверджують якість та безпеку, а саме: копіями сертифікатів якості/відповідності, та/або посвідчення про якість, та/або іншим документальним підтвердженням якості та безпеки товару.

Умови поставки товару: поставка товару повинна здійснюватися транспортом учасника - переможця торгів, відповідно до заявок, наданих замовником.

Обгрунтування технічних характеристик предмета закупівлі:

Розмір дров:

  • по довжині – 1,00 м;
  • по товщині – від 10 см і більше;

Дрова повинні бути очищені від сучків. Висота сучків, що залишаються, не повинна перевищувати 30 мм.

Дрова повинні бути без гнилі та трухляви, а також очищені від глини. Дрова можуть постачатись як в корі, так і без кори.

Строк (термін) поставки дров: з моменту підписання договору до 31.12.2023року включно.

Замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі виходячи із специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь