10 грудня в Україні та в усьому світі відзначають День прав людини.

Дата: 11.12.2023 11:14

Цей день – це нагадування про важливість захисту прав людини, які є основою демократичного суспільства.

На сьогодні пробація є однією з державних інституцій, покликаних сприяти забезпеченню прав людини і громадянина, гарантованих Конституцією України та Загальною декларацією прав людини, зокрема під час реалізації покарань, альтернативних позбавленню волі.

У 2023 році День прав людини має особливе значення для України. В умовах війни ми боремося за захист своїх прав та свобод, за право на життя в мирі та безпеці.

Колектив Центру пробації з нагоди Дня прав людини висловлює велику подяку партнерським організаціям, волонтерам та правозахисникам, які щоденно сприяють дотриманню найвищих стандартів під час реалізації покладених на уповноважені органи з питань пробації функцій!