Україна – Литва: підписано Меморандум про співпрацю

Дата: 13.12.2023 10:58

У межах розвитку міжнародного співробітництва директор Державної установи «Центр пробації» Олег Янчук та директор Служби пробації Литви Ромас Останавічюс підписали Меморандум про співпрацю.

Метою українсько-литовського співробітництва є вивчення досвіду у сфері застосування кримінальних покарань, не пов'язаних з позбавленням волі (альтернативних санкцій), зокрема застосування громадських робіт, що буде здійснюватися через обмін досвідом, надання консультацій, організації семінарів, конференцій, робочих візитів тощо.

Олег Янчук наголосив, що подія є знаковою для Центру пробації «Перш за все це знак дружби між Україною та Литвою, меморандум дозволить розробити спільні плани щодо розвитку пробації України, а також створить умови для обміну досвідом практичної роботи з суб’єктами пробації.

Меморандум підписано у м. Рига, Латвія під час робочої зустрічі представників служби пробації України, Литви та Латвії.

Міністерство юстиції України

Teisingumo ministerija