⚖️ Шановні судді та працівники апарату судів!

Дата: 15.12.2023 10:50

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників суду!

Це свято об’єднує усіх, хто своєю самовідданою та відповідальною працею на судовій ниві примножує кращі традиції українського судочинства, виконує свої обов’язки в ім’я законності, справедливості та захисту прав людини.

Ви, як служителі Феміди, вийшли на якісно новий рівень оновленої судової системи, що дозволить зробити крок уперед для подальшого розвитку правової держави в цілому та системи пробації, зокрема.

Ваша щоденна професійна діяльність є запорукою довіри громадян до влади та суспільної злагоди.

Щиро бажаємо вам професійних звершень, натхнення творити правосуддя щодня, життєвої наснаги та реалізації очікувань суспільства щодо справедливості ухвалених рішень.

Верховний Суд

#актуально_пробація