Олег Мельниченко, перший заступник директора Державної установи «Центр пробації», взяв участь у заключній конференції Спільного проєкту «Європейський Союз та Рада Європи».

Дата: 15.12.2023 12:20

11–12 грудня делегація Міністерства юстиції України на чолі із заступницею Міністра Оленою Висоцькою відвідала Раду Європи.

Мета візиту до Страсбургу - участь у заключній конференції Спільного проєкту "Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для підтримки в'язничної реформи в Україні Плюс" (SPERU+), запуску нового проєкту "DECOPRIS", а також двосторонніх зустрічах із інституціями Ради Європи.

Олег Мельниченко під час свого виступу розповів про плани автоматизації певних процесів у системі пробації України, зокрема про розробку мобільного застосунку «Е-пробація».

Крім того, українською делегацією було проведено ряд двосторонніх зустрічей, зокрема із представниками Комітету з запобігання катуванням, Європейського суду з прав людини, Департаменту з питань виконання рішень Європейського суду з прав людини Генерального директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи (DGI) та Офісу Комісара Ради Європи з прав людини. Такі зустрічі сприятимуть розвитку двосторонньої співпраці в майбутньому та розумінню стану імплементації Стратегії пенітенціарної реформи в Україні.

Читати більше за покликанням: http://surl.li/ohfkh

Міністерство юстиції України Офіс Ради Європи в Україні - Київ

#актуально_пробація #пробація_в_дії