#Інформує уповноважений з гендерних питань – радник директора Державної установи «Центр пробації»

Дата: 20.12.2023 11:44

ГЕНДЕРНІ ПІДСУМКИ 2023 У ЦЕНТРІ ПРОБАЦІЇ

«До лав ЗСУ для захисту України від агресора вступили співробітники Центру пробації – як чоловіки, так і жінки».

«У Центрі пробації зменшилась кількість працівників – чоловіків, тож співвідношення «працівник/працівниця» на кінець 2023 року становить 27 % (чоловіки) до 73 % (жінки), що потребує корегувальних заходів під час добору/підбору персоналу».

«Результати проведеного у Центрі пробації дослідження свідчать про потребу підвищення рівня компетентності працівників/працівниць Центру пробації з питань недопущення дискримінації за ознакою статі».

«У зв’язку із окупацією/активними воєнними діями на частині території України та численними випадками сексуального насильства, пов'язаного з конфліктом (СНПК), доцільно провести для співробітників органів пробації інформаційні заходи з питань надання допомоги жертвам СНПК».

Про це та інше говорили сьогодні на засіданні робочої групи з гендерних питань, яка провадить свою діяльність у Центрі пробації під керівництвом уповноваженого з гендерних питань – радника директора Центру пробації, заступника директора Центру пробації, Олени Суботенко.

На зустрічі також обговорили проведену у 2023 році роботу, зокрема організацію інформаційно-освітніх заходів з гендерної тематики для працівників/працівниць Центру пробації, результати гендерного аудиту – 2023 та плани діяльності на 2024 рік.

#актуально_пробація #пробація_в_дії