Шановні колеги!

Дата: 05.02.2024 19:10

Дев’ять років тому Верховною Радою України було прийнято Закон "Про пробацію".

Дев’ять років поспіль понад три тисячі працівників намагаються вкладати в пробацію свою душу і серце задля того, щоб цей закон про працював для людей та допомагав їм відчувати себе більш захищеними.

Ми розбудовуємо одну з найбільших систем пробації у Європі. І на сьогодні маємо досвід і надбання, якими навіть можемо ділитися з іноземними колегами.

Ми маємо визнання нашої діяльності серед міжнародних партнерів, які допомагають нам розвивати пробацію в Україні, наближаючи її до європейських стандартів у виконанні покарань без ізоляції від суспільства.

Наша дев’ятирічна історія наповнена здобутками і перемогами, яких було непросто досягти і важко заперечити.

Попереду на нас очікує багато складного і цікавого, що під силу лише тим, хто вірить в пробацію та готовий сягати нових висот незалежно від обставин.

Пам’ятайте, що ваша щоденна праця, професіоналізм та самовідданість – це вагомий внесок у безпечніше життя мільйонів українців!

Міністерство юстиції України

#актуально_пробація #команда_пробація