Активізуємо розшук суб’єктів пробації, місцезнаходження яких невідомо

Дата: 07.02.2024 09:22

Якщо суб’єкт пробації після двох викликів поспіль не з’являється до уповноваженого органу з питань пробації для проведення першої бесіди без поважних причин, працівники сектору вживають всі можливі заходи з виявлення такої особи.

Так, 06.02.2024 року з метою забезпечення належного виконання вироку суду працівники Вижницького районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області Олеся Гордей та Тетяна Торак здійснили першочергові розшукові заходи та встановили місце знаходження суб’єкта пробації який не з’являвся до сектору задля того, щоб з’ясувати причини неявки до сектору та ознайомити суб’єкта пробації з умовами відбування покарання з випробуванням.

В ході проведеної бесіди працівники Вижницького районного сектору наголосили суб’єкту пробації щодо додержання вимог законодавства, ознайомили з правами та обов’язками засудженої особи, з порядком та умовами відбування покарання та порядок виконання обов’язків, покладених на засуджених, звільнених від відбування покарання з випробуванням, відповідальність за їх невиконання, порядок здійснення нагляду.