Сила в єдності!

Дата: 16.02.2024 11:55

Сьогодні, 16 лютого, ми відзначаємо День єднання — державне свято, затверджене Указом Президента України як заклик до миру та «посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість».

День Єднання – це свідчення єдності та згуртованості українців перед викликами та загрозами ззовні.

Нехай завжди над нашими землями світить сонце, і всім нам тут буде світло, тепло, затишно та мирно!

#Сила_в_єдності! #UAразом #УкраїнаПонадУсе