На порталі «Дія. Безбарʼєрність» з’явилися 10 нових матеріалів, присвячених темі ментального здоров’я

Дата: 26.02.2024 13:06

У них зібрані практичні поради про те, як подолати панічні атаки та страх повітряних тривог, як діяти у шокових станах та допомагати людям поруч. Особлива увага приділена дітям: йдеться про школу та ментальне здоров’я, про захист від стресу та повідомлення поганих новин тощо.

Також на порталі опубліковані 8 відеороликів із техніками самодопомоги від українських зірок та 8 мультиків, які допоможуть розібратись, що таке стрес та як із ним справлятися.

Матеріали підготовлено у межах комунікаційної кампанії #Ти_як? Всеукраїнської програми ментального здоров'я – ініціативи Олена Зеленська.

Портал «Дія. Безбарʼєрність» створено в межах ініціативи першої леді «Без бар'єрів» спільно з Міністерством цифрової трансформації України.

Детальніше  https://bf.diia.gov.ua/

#безбарєрність