Вклад в національну безпеку: робота з колаборантами
З початком повномасштабного вторгнення пробаціонери України зустрілись з надзвичайним викликом - наслідками інформаційного впливу рф на свідомість громадян, що обумовило збільшення кількості осіб, засуджених за злочини проти основ національної безпеки України.
Колабораціонізм є новим і маловивченим явищем для нашої країни, тож шляхи соціально-виховного і психологічного впливу на колаборантів розробляються фактично з нуля.
За 2 роки активної роботи пробаціонери вже напрацьовали значний досвід діагностики та методів соціально-виховного впливу на таких засуджених.
Зважаючи на складність роботи з цією категорією до Плану пріоритетних заходів Державної установи «Центр пробації» на 2024 рік внесено пункт щодо вдосконалення методик по роботі з засудженими за злочини проти основ національної безпеки.
01 квітня 2024 року пробаціонери практики з усіх куточків України (близько 100 осіб) взяли участь в робочій зустрічі в онлайн форматі.
У вступному слові заступник директора Державної установи «Центр пробації» Олена Суботенко наголосила на актуальності теми зустрічі, нагадала присутнім про результати минулорічного дослідження, що стало основою для методичних рекомендацій для роботи з особами, засудженими за злочини проти основ національної безпеки України, тим самим значно спрощуючи роботу з ними.
В ході зустрічі учасники обговорили напрацьовані методи і форми роботи, поділилися досвідом з власних практичних кейсів.
Зважаючи на актуальність теми такі зустрічі є одним з дієвих інструментів напрацювання нових підходів і практик роботи із засудженими за злочини проти основ національної безпеки України.
Також читайте про нас:
Website: https://www.probation.gov.ua/
Telegram: https://t.me/probationUA
Twitter: https://twitter.com/Probation_UK
#актуально_пробація #психологи_пробації #навчання_пробація