Психологічний клуб — інструмент самодопомоги та розвитку професійних навичок

Дата: 22.04.2024 08:43

З липня 2023 року у Центрі пробації регулярно відбуваються робочі консультації пробаціонерів в межах “Психологічного клубу”. Такі зустрічі — дієвий інструмент для підвищення компетенції, комунікації та обміну досвідом серед працівників пробації.

08 квітня 2024 року в межах зустрічей “Психологічного клубу”, відбувся онлайн захід на тему “Вплив стресу та розвиток життєстійкості особистості”, який провів заступник начальника відділу науково-методичного супроводження психологічної підготовки суддів Національної школи суддів України, доктор психологічних наук, доцент Андрій Маслюк. Учасниками заходу стали близько 300 пробаціонерів зі всієї України.

Зустріч розпочалась з невеликого тесту для учасників щодо їх самопочуття. Згодом, спираючись на результати, Андрій Маслюк акцентував на щоденних психічних процесах, що формують нашу буденність, та на які зазвичай не звертають уваги.

На зустрічі учасникам надали практичні інструменти та ресурси, необхідні для покращення їхнього ментального стану та якості життя.

Завдяки заходу пробаціонери отримали знання та навички, необхідні для ефективної роботи з клієнтами пробації та підтримки власного ментального здоров'я.

Співпраця пробації із Національна школа суддів України здійснюється з 2019 року на основі Меморандуму про співпрацю між установами.

У відео нижче Ви можете ознайомитись із механізмами дії стресу та його впливом на організм