Путильська громада
Чернівецька область, Вижницький район

Дата: 26.06.2024 14:02
Кількість переглядів: 29

Сплата аліментів – це не лише юридичний обов'язок, але й моральна відповідальність кожного з батьків за утримання своїх дітей. На жаль, не всі батьки це усвідомлюють, що призводить до виникнення заборгованості з аліментів.

Якщо суб'єкт пробації після двох викликів поспіль не з’являється до уповноваженого органу з питань пробації для проведення першої бесіди без поважних причин, працівники сектору вживає всі можливі заходи з виявлення такої особи.

Так, 26.06.2024 року з метою забезпечення належного виконання постанови суду провідний інспектор Вижницького районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області Тетяна Торак  здійснила виїзд в село Рипень задля того, щоб з’ясувати причини неявки до сектору та ознайомити суб'єкта пробації з умовами відбування адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт.

В ході проведеної бесідипровідний інспектор Вижницького районного сектору №2 Тетяна Торак наголосила суб'єкту пробації щодо додержання вимог законодавства, ознайомила з правами та обов’язками, з порядком та умовами відбування адміністративного стягнення у виді суспільно корисних робіт відповідно до постанови, а також розповіла про наслідки ухилення від відбування стягнення.