Шановні працівники Національної поліції!

Дата: 04.07.2024 11:54

Ви є соратниками, однодумцями та партнерами працівників пробації у профілактиці злочинності. Щодня ви стоїте на сторожі правопорядку та безпеки в громадах. Незважаючи на ризик, небезпеку і надзвичайну відповідальність служби в поліції, ви свідомо обрали служіння суспільству справою свого життя.

Сьогодні девіз українських поліцейських «Служити та захищати!» актуальний як ніколи.

Колектив Державної установи «Центр пробації» долучається до привітань з нагоди вашого професійного свята. Висловлюємо вдячність усім працівникам поліції за самовіддану службу та плідну співпрацю з органами пробації!

Національна поліція України