18 липня органи юстиції розвинутих країн світу відзначають Міжнародний день Нельсона Мандели – міжнародного лідера, правозахисника, політичного в’язня.

Дата: 19.07.2024 11:16

Україна долучилась у 2023 році до країн-членів Групи друзів Нельсона Мандели, що вживає системних заходів з роз’яснення та забезпечення прав засуджених та ув’язнених.

«Пробація відіграє важливу роль у нашій системі правосуддя, пропонуючи економний та ефективний підхід до реабілітації правопорушників, одночасно зменшуючи ймовірність вчинення ними повторних злочинів», — Володимир Северин, очільник пресслужби Центру пробації.

#PrisonersMatter

#MandelaDay