Путильська громада
Чернівецька область, Вижницький район

Про створення юридичної особи Служби у справах дітей апарату виконавчого комітету  Путильської селищної ради

Дата: 10.05.2023 14:18
Кількість переглядів: 5

Фото без опису

УКРАЇНА

ПУТИЛЬСЬКА СЕЛИЩНА радА

ВИЖНИЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНIВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

25та-сесія   VІІІ скликання

РІШЕННЯ №941/26-23

04 травня 2023 року                                                                             смт Путила

 

Про створення юридичної особи

Служби у справах дітей апарату

виконавчого комітету  Путильської селищної ради

 

Відповідно до ч.1,4 ст.87 Цивільного кодексу України, п.п. 5,6 ч.1 ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.2.ч.2 ст. 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб –підприємців та громадських формувань», ч.8 ст.4 Закону України «Про  органи і служби у правах дітей та спеціальні установи для дітей», постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2007 р. N 1068 "Про затвердження типових положень про службу у справах дітей" , з метою реалізації державної політики у сфері соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, селищна  рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Утворити  юридичну особу   Службу у справах дітей апарату виконавчого комітету Путильської селищної ради. 
  2. Визначити місце знаходження Служби у справах дітей апарату  виконавчого комітету Путильської селищної ради,   Чернівецька область Вижницький район, смт.Путила, вул. Українська 146, поштовий індекс 59100.
  3. Затвердити Положення про Службу у справах дітей апарату виконавчого комітету  Путильської селищної ради, що додається.
  4. Уповноважити начальника  Служби у справах дітей апарату виконавчого комітету Путильської селищної ради (Несторяк Т.М.)  здійснити заходи щодо державної реєстрації Служби у справах дітей згідно чинного законодавства.

5.Визнати таким, що втратило чинність рішення №243/9-21 від 20 травня 2021 року «Про  створення служби у справах дітей апарату виконавчого комітету Путильської селищної ради».

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту побутового і торгівельного обслуговування, соціального захисту населення.

 

 

 Селищний голова                                                                             Іван ПОВІДАШ

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням 26 сесії

Путильської селищної ради 8 скликання

                  №941/26-23 від 04 травня 2023 року

__________Іван ПОВІДАШ

 

ПОЛОЖЕННЯ
про Службу у справах дітей апарату

виконавчого комітету Путильської селищної ради
 

 

І. Загальні положення

 

    1. Це Положення визначає правові та економічні основи організації та діяльності служби у справах дітей апарату виконавчого комітету Путильської селищної ради.
    2. Служба у справах дітей апарату виконавчого комітету Путильської селищної ради (далі – Служба) утворена селищною радою як Служба у справах дітей при  виконавчому комітеті  Путильської селищної ради   на підставі рішення сесії селищної ради від 20 травня 2021 року № 243/9-21 відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» і в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці забезпечує виконання покладених на Службу завдань. Є підзвітною, підконтрольною та підпорядкованою Путильській  селищній раді, селищному голові та виконавчому комітеті.

2. Служба є юридичною особою, утримується за рахунок коштів         місцевого бюджету без самостійного балансу та рахунків у органах

              Державного казначейства, фінансове обслуговування здійснюється                             відділом бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету  Путильської селищної ради.                                                                                                    

    1. Служба  має власну печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, може мати кутовий штамп, власні бланки,   вивіску встановленого зразка. Служба приймає самостійні рішення, які оформляються актами та     наказами за підписом керівника Служби.
    2. Повне найменування особи: Служба у справах дітей Путильської селищної ради Вижницького  району  Чернівецької області.
    3. Скорочене найменування особи: ССД  Путильської селищної ради.
    4. Юридична адреса служби у справах дітей Путильської селищної ради Вижницького району Чернівецької області: 59100, Чернівецька область, Вижницький район, смт. Путила , вул. Українська, 146
    5. Служба у своїй діяльності керується Конституцією і законами України, актами Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, наказами Мінсоцполітики,  рішеннями селищної ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями селищного голови, іншими нормативно-правовими актами місцевого самоврядування.

 

 

 

II. Основні завдання та повноваження служби

 

2.1.  Основними завданнями та повноваженнями Служби є:

  1. реалізація на території Путильської територіальної громади державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень; визначення пріоритетних напрямів поліпшення становища дітей у громаді, їх соціального захисту, сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвитку;
  2. розроблення і проведення самостійно або разом з виконавчими органами селищної ради, відповідними органами виконавчої влади, підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності, громадськими об’єднаннями заходів щодо захисту прав, свобод і законних інтересів дітей;
  3. організація і проведення разом з виконавчим комітетом селищної ради, уповноваженими підрозділами органів Національної поліції заходів щодо соціального захисту дітей, виявлення причин, що зумовлюють дитячу бездоглядність і безпритульність, запобігання вчиненню дітьми правопорушень;
  4. координація діяльності з виконавчим комітетом селищної ради, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, розташованих на території Путильської територіальної громади, у розв’язанні питань соціального захисту дітей та організації роботи із запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, надання їм у межах компетенції практичної, методичної та консультаційної допомоги в цій сфері;
  5. розроблення та подання пропозицій до проектів місцевих, обласних програм, планів і прогнозів щодо соціального захисту, забезпечення прав, свобод і законних інтересів дітей, у тому числі в частині бюджетних асигнувань на виконання відповідних програм і проведення заходів щодо реалізації державної політики з питань дітей, спрямованої на подолання дитячої бездоглядності та безпритульності, а також на утримання підпорядкованих службі закладів соціального захисту для дітей;
  6. ведення державної статистики щодо дітей; організація та проведення разом з виконавчим комітетом селищної ради, науковими установами досліджень у сфері соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень; підготовка інформаційно-аналітичних і статистичних матеріалів про причини та умови вчинення дітьми правопорушень; вивчення і поширення міжнародного досвіду з питань соціального захисту дітей, дотримання їхніх прав та інтересів; підготовка та подання в установленому порядку статистичної звітності;
  7. проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань, що належать до компетенції служби, зокрема, через засоби масової інформації;
  8. надання організаційної і методичної допомоги притулкам для дітей, центрам соціально-психологічної реабілітації дітей, центрам соціальної підтримки дітей та сімей, соціально-реабілітаційним центрам (дитячим містечкам), в яких отримують соціальні послуги діти, або походять із Путильської територіальної громади;
  9. вжиття заходів із виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які залишилися без батьківського піклування; у разі необхідності забезпечення їх тимчасового влаштування, надання необхідної допомоги з урахуванням їхніх потреб;
  10. забезпечення безпеки дітей, стосовно яких надійшла інформація про жорстоке поводження з ними або загрозу їхньому життю чи здоров’ю, шляхом:

– невідкладного проведення оцінки рівня безпеки дитини спільно з уповноваженим підрозділом територіального органу Національної поліції, який діє у межах своїх повноважень, фахівцем із соціальної роботи або іншим надавачем соціальних послуг, представником закладу охорони здоров’я, у разі необхідності із залученням інших фахівців;

– вжиття в разі необхідності заходів щодо організації надання дитині необхідної медичної допомоги, її тимчасового влаштування;

– підготовка клопотання до органу опіки та піклування про невідкладне відібрання дитини у батьків або осіб, які їх замінюють, у разі підтвердження факту загрози її життю та здоров’ю.

  1. підготовка за участю виконавчого комітету селищної ради документів для звернення органу опіки та піклування до суду про позбавлення, відібрання дитини у батьків без позбавлення їх батьківських прав;
  2. підготовка документів та проектів рішень органу опіки та піклування для реєстрації народження підкинутих, знайдених дітей, дітей, покинутих у пологових будинках, інших закладах охорони здоров’я, дітей, мати яких померла чи місце проживання матері яких встановити неможливо, подання таких документів та рішень органам реєстрації актів цивільного стану;
  3. підготовка висновків про доцільність (недоцільність) повернення дитини, щодо якої було прийняте рішення про тимчасове влаштування, до батьків або інших законних представників;
  4. збір документів, необхідних для надання дитині статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, підготовка проектів відповідних рішень органу опіки та піклування;
  5. вжиття заходів щодо повернення в Україну дітей, позбавлених батьківського піклування, які є громадянами України та походять із Путильської територіальної  громади;
  6. ведення обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, включаючи дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, дітей, які залишились без батьківського піклування, включаючи дітей, розлучених із сім’єю, дітей, які є іноземцями або особами без громадянства та виявили бажання особисто чи через інших осіб набути статусу біженця або особи, яка потребує додаткового захисту (далі – діти, розлучені із сім’єю), дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які прибули з інших територій; усиновлених дітей, за умовами проживання та виховання яких здійснюється нагляд; потенційних опікунів, піклувальників; нерухомого майна дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування;
  7. участь у межах компетенції у судовому розгляді за участю неповнолітнього обвинуваченого з метою забезпечення прав та найкращих інтересів дітей;
  8. забезпечення в межах компетенції ведення єдиного електронного банку даних про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, і сім’ї потенційних усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів (за винятком ведення цього банку в частині інформації про потенційних прийомних батьків, батьків-вихователів, дітей, які можуть бути усиновлені, та кандидатів в усиновлювачі);
  9. вжиття вичерпних заходів для влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, в сім’ї громадян України з дотриманням пріоритету сімейного виховання, забезпечення дотримання вимог законодавства щодо встановлення опіки та піклування над дітьми, у тому числі:

– надання потенційним опікунам, піклувальникам інформації про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають в службі на обліку дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

– обстеження житлово-побутових умов потенційних опікунів, піклувальників;

– участь у заходах, пов’язаних із вибуттям дітей із закладів різних типів, форм власності та підпорядкування, в яких вони перебували цілодобово, та влаштуванням у сім’ї усиновлювачів, опікунів, піклувальників, у дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї;

– збір та подання до служби у справах дітей Вижницької районної державної адміністрації документів, які підтверджують наявність правових підстав для усиновлення дітей, а також документів, необхідних для влаштування дітей до прийомної сім’ї, дитячого будинку сімейного типу;

– консультування громадян, які виявили бажання усиновити дитину, обстеження умов їхнього проживання, організація знайомства дитини з кандидатами в усиновлювачі, прийомні батьки, батьки-вихователі, встановлення контакту;

– підготовка проектів рішень органу опіки та піклування про встановлення опіки та піклування над дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування.

  1. здійснення у межах компетенції контролю за дотриманням законодавства з питань соціального захисту дітей і запобігання вчиненню ними правопорушень, у тому числі щодо умов утримання і виховання:

– дітей, влаштованих на цілодобове перебування до закладів різних типів, форм власності та підпорядкування, у тому числі до спеціальних виховних установ;

– дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сім’ях опікунів, піклувальників, дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім’ях;

дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у сім’ях патронатних вихователів.

  1. підготовка висновків та звітів про стан виховання, утримання і розвитку дітей у сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, усиновлених дітей;
  2. розгляд звернень власників підприємств, установ або організацій усіх форм власності щодо звільнення працівників віком до 18 років та надання відповідних письмових дозволів;
  3. проведення передбачених законодавством заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству стосовно дітей та за участю дітей, у тому числі:

– розроблення та проведення заходів щодо захисту прав і законних інтересів дітей, які постраждали від домашнього насильства, та дітей, які вчинили домашнє насильство у будь-якій формі;

– прийом та розгляд заяв і повідомлень про домашнє насильство стосовно дітей та за участю дітей, у тому числі повідомлень, що надійшли до кол-центру з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей;

– інформування дітей, які постраждали від домашнього насильства, їхніх батьків, інших законних представників, якщо вони не є кривдниками дитини, а також дітей, які вчинили домашнє насильство у будь-якій формі, їхніх батьків, інших законних представників про права дітей, заходи, у яких вони можуть взяти участь, та послуги, якими вони можуть скористатися;

– проведення з батьками, іншими законними представниками дітей профілактичної роботи із запобігання домашньому насильству стосовно дітей і за участю дітей, у тому числі із залученням у разі необхідності інших суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю в межах їхньої компетенції;

– порушення перед виконавчим комітетом селищної ради питань про притягнення до відповідальності згідно із законом посадових осіб за невиконання або неналежне виконання ними обов’язків у разі виявлення фактів домашнього насильства, у роботі з дітьми, які постраждали від домашнього насильства, та дітьми, які вчинили домашнє насильство у будь-якій формі;

– взаємодія з іншими суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, відповідно до статті 15 Закону України “Про запобігання та протидію домашньому насильству”.

  1. забезпечення соціального захисту дітей, які постраждали від торгівлі людьми, у тому числі інформування про таких дітей територіального органу Національної поліції, структурного підрозділу місцевої державної адміністрації, відповідального за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, для проведення відповідних заходів згідно із законодавством;
  2. забезпечення захисту житлових та майнових прав дітей, в тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, зокрема:

– ведення обліку нерухомого майна дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування;

– складання опису майна дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, за місцем знаходження такого майна;

– підготовка проектів рішень органу опіки та піклування за місцем знаходження майна дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, про встановлення опіки над майном; призначення особи, яка буде представляти інтереси дітей вказаної  категорії на час здійснення права на спадкування; укладення договору оренди житла, яке належить дитині-сироті та дитині, позбавленій батьківського піклування, на праві власності; погодження зняття з реєстрації дітей вказаної категорії;

–– подання органу опіки та піклування необхідних документів для взяття дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, після досягнення нею 16-річного віку на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і на соціальний квартирний облік у разі наявності правових підстав для цього;

– підготовка для подання до суду письмових висновків органу опіки та піклування щодо виселення дитини, зняття дитини з реєстрації місця проживання, визнання такою, що втратила право користування житловим приміщенням, управління батьками майном дитини.

  1. збір матеріалів, підготовка письмових висновків органів опіки та піклування для подання до суду або проектів рішень органу опіки та піклування щодо розв’язання спорів між батьками стосовно прізвища, імені, місця проживання дитини, участі у вихованні дитини того з батьків, хто проживає окремо від неї;
  2. підготовка висновків та проектів рішень органу опіки та піклування про підтвердження місця проживання дітей для їх тимчасового виїзду за межі України;
  3. підготовка для подання до суду висновків органу опіки та піклування щодо позбавлення та поновлення батьківських прав; побачення з дитиною матері, батька, які позбавлені батьківських прав; відібрання дитини від особи, яка тримає її у себе не на підставі закону або рішення суду; з інших питань, що стосуються прав дитини, які вирішуються із залученням або за ініціативою  виконавчого комітету  селищної ради як органу опіки та піклування;
  4. складання протоколів про адміністративні правопорушення відповідно до частин п’ятої, шостої статті 184 (невиконання рішення органу опіки та піклування щодо визначення способів участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею того з батьків, хто проживає окремо від дитини) та статті 18850 (невиконання законних вимог посадових (службових) осіб органу опіки та піклування) Кодексу України про адміністративні правопорушення;
  5. розгляд питань, пов’язаних із доцільністю відрахування неповнолітніх здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти першого року навчання, здобувачів фахової передвищої та вищої освіти першого року навчання (далі – здобувач освіти), що передбачає:

– отримання від закладу професійної (професійно-технічної), фахової передвищої або вищої освіти повідомлення, у тому числі в електронній формі та за допомогою телефонного зв’язку, про заплановане відрахування неповнолітнього здобувача освіти із зазначенням підстав для такого відрахування за один місяць до прийняття відповідного рішення;

– вивчення у взаємодії із законними представниками неповнолітнього здобувача освіти (протягом 10 робочих днів з дня отримання такого повідомлення) підстав запланованого відрахування на предмет їх відповідності законодавству у сфері захисту прав дітей; встановлення причин відрахування, визначення доцільності та можливості їх усунення;

– у разі встановлення факту невідповідності підстав запланованого відрахування неповнолітнього здобувача освіти законодавству у сфері захисту прав дітей подання закладу професійної (професійно-технічної), фахової передвищої або вищої освіти аргументованого заперечення щодо такого відрахування.

  1. сприяння в межах компетенції поверненню дітей-іноземців, виявлених на території громади до місць їхнього постійного проживання та забезпечення їх соціального захисту до моменту повернення;
  2. представництво від імені органу опіки та піклування інтересів дітей, розлучених із сім’єю, виявлених на території громади;
  3. здійснення контролю за цільовим використанням аліментів;
  4. забезпечення організації діяльності Комісії з питань захисту прав дитини;
  5. розгляд в установленому порядку звернень громадян, зокрема звернень дітей щодо неналежного виконання батьками, іншими законними представниками обов’язків з виховання або щодо зловживання ними своїми правами;
  6. виконання інших функцій, покладених на службу відповідно до законодавства.

 

III. Права служби

3.1. Служба має право:

  1. звертатися щодо фактів порушення прав та інтересів дітей до виконавчого комітету селищної ради, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності в разі виявлення таких фактів;
  2. перевіряти стан роботи із соціально-правового захисту дітей у закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, спеціальних установах і закладах соціального захисту для дітей незалежно від форми власності, стан виховної роботи з дітьми у закладах освіти за місцем проживання, а також у разі необхідності – умови роботи працівників віком до 18 років на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності;
  3. представляти в разі необхідності інтереси дітей у судах, у їх взаємодії з підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності, брати участь у розгляді судами справ щодо дітей і захисту їхніх прав та інтересів;
  4. запрошувати для бесіди батьків, інших законних представників дітей, посадових осіб з метою з’ясування причин та умов, які призвели до порушення прав дітей, бездоглядності та безпритульності, вчинення правопорушень, і вживати заходів щодо усунення причин;
  5. порушувати перед виконавчим комітетом селищної ради  питання про притягнення до відповідальності згідно із законом фізичних та юридичних осіб, які допустили порушення прав, свобод і законних інтересів дітей;
  6. укладати в установленому порядку угоди про співпрацю з науковими установами, громадськими об’єднаннями і благодійними організаціями з питань, які належать до компетенції служби;
  7. скликати в установленому порядку наради, конференції, семінари з питань, що належать до компетенції служби;
  8. проводити особистий прийом дітей, а також їхніх батьків, інших законних представників, розглядати їхні звернення з питань, що належать до компетенції служби;
  9. визначати потребу в утворенні спеціальних установ і закладів соціального захисту дітей;
  10. відвідувати дітей, які перебувають в службі на обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, за місцем їх проживання, навчання і роботи; вживати заходів щодо соціального захисту дітей;
  11. проводити інспекційні відвідування одержувачів аліментів із метою контролю за цільовим витрачанням аліментів.

 

IV. Організація роботи служби

 

    1. Служба під час виконання визначених для неї завдань взаємодіє з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, старостами, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності, громадськими об’єднаннями, благодійними організаціями та фізичними особами.
    2. Службу очолює начальник, який призначається на посаду і звільняється з посади згідно з розпорядженням селищного голови з дотриманням вимог Законів України “Про службу в органах місцевого самоврядування” та “Про місцеве самоврядування в Україні”.
    3. Начальник служби може мати заступників, які за його поданням призначаються на посаду і звільняються з посади згідно з розпорядженням селищного голови.
    4. Начальник служби:
  1. здійснює керівництво службою, персонально відповідає за виконання визначених для неї завдань, за роботу підпорядкованих службі закладів;
  2. планує роботу служби і забезпечує виконання перспективних і поточних планів роботи;
  3. видає у межах своєї компетенції накази, організовує і контролює їх виконання;
  4. подає на затвердження селищному голові кошторис і штатний розпис служби в межах граничної чисельності та фонду оплати праці працівників;
  5. затверджує положення про структурні підрозділи і функціональні обов’язки працівників служби, визначає завдання працівникам служби і розподіляє між ними обов’язки;
  6. аналізує показники роботи служби, вживає заходів щодо підвищення ефективності роботи служби, забезпечує підвищення кваліфікації працівників;
  7. організовує роботу з підвищення рівня професійної компетентності посадових осіб служби у справах дітей;
  8. здійснює у порядку, передбаченому законодавством, заходи притягнення до дисциплінарної відповідальності;
  9. забезпечує дотримання працівниками служби у справах дітей трудового розпорядку та виконавської дисципліни;
  10. на період тимчасової відсутності начальника  його обов’язки виконує  особа, призначена селищний головою.
  11. здійснює інші повноваження, визначені законом.
    1. Якщо в службі на обліку дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, перебувають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, або якщо діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, проживають у Путильській територіальній громаді, у такій службі для виконання функцій щодо забезпечення їх влаштування у різні форми виховання може утворюватися окремий підрозділ або в штатному розписі служби передбачається окрема посада.
    2. Для прийняття узгоджених рішень з питань, що належать до компетенції служби, в ній може утворюватися колегія у складі начальника служби (голова колегії), керівників виконавчих органів селищної ради, органів Національної поліції, представників підприємств, установ, громадських об’єднань.

Склад колегії затверджується селищним головою за поданням начальника служби.

Рішення колегії оформляються наказами начальника служби.

    1. Для розгляду наукових рекомендацій і пропозицій щодо поліпшення діяльності та розв’язання інших питань у службі можуть утворюватися наукові та координаційні ради та комісії.

          Склад цих рад і комісій та положення про них затверджує начальник

           служби.

    1. Утримання служби здійснюється відповідно до законодавства.

Матеріально-технічне забезпечення служби здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету.

Штатний розпис служби затверджується селищним головою у межах структури та граничної чисельності служби.

Гранична чисельність, фонд оплати праці працівників служби у справах дітей Путильської селищної ради затверджуються рішенням селищної ради.

 

V. Включення служби у справах дітей до Реєстру неприбуткових

установ та організацій

5.1 Служба у справах дітей містить заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім оплати їх праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ним осіб.

 

5.2Передбачити передачу службою у справах дітей активів одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду, або зарахування до доходу бюджету у разі припинення юридичної особи служби у справах  дітей (у результаті її ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення).

 

5.3Передбачити, що доходи (прибутки ) неприбуткової організації  служби у справах дітей використовуються виключно для фінансування видатків на утримання такої неприбуткової організації, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямків діяльності, визначених її установчими документами.

 

Селищний голова                                                                 Іван ПОВІДАШ          


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь