БЕРЕЖІТЬ ЛІСИ ТА ІНШІ ПРИРОДНІ ЕКОСИСТЕМИ  ВІД ВОГНЮ

БЕРЕЖІТЬ ЛІСИ ТА ІНШІ ПРИРОДНІ ЕКОСИСТЕМИ ВІД ВОГНЮ

Шановні громадяни Путильщини, рятувальники закликають Вас неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі, особливо в лісових зонах.  Пам’ятайте: джерелом пожежі в лісі може стати необережно кинутий сірник або недопалок. Виберіть місце для вогнища та обладнайте його. Ніколи не залишайте вогнище без нагляду. Незагашене вогнище може бути причиною лісової пожежі. Також, небезпечною може бути просякнута мастилом, бензином, гасом чи іншою паливноно-мастильною речовиною ганчірка. Пожежу може спричинити навіть заправка паливного баку машини при працюючому двигуні. А залишена на сонячній галявині пляшка чи уламок скла, фокусуючи сонячне проміння, здатні спрацювати як запалювальні лінзи. Це досить часто призводить до самозагоряння лісових масивів.

10:51 11.05.2022

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки на відкритих територіях!!!

На території колишнього Путильського  району з початку року виникло 19 пожеж, 8 з яких горіння сухої минулорічної трави. Внаслідок горіння трави  знищено та пошкоджено майно людей та травмовано 1 особу. .       Нагадуємо, що за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

10:51 11.05.2022

Заходи безпеки під час святкування Великодня

Наближається Великдень, працівники Вижницького РВ ГУДСНС України у Чернівецькій області нагадують ряд заходів щодо забезпечення безпеки громадян під час святкування, аби свято залишило лише приємні спогади. Настоятелям церков рекомендовано звернути увагу на стан утримання електрогосподарства та приладів опалення, шляхи евакуації громадян, протипожежне водопостачання, виконання заходів безпеки при користуванні свічками та відкритим вогнем, використаним кадильним вугіллям та зберігання його залишків, наявність в будівлях вогнегасників, знаків пожежної безпеки тощо.

08:41 19.04.2022