Дата: від до Скинути

Рятувальники Вижницького району звертаються до громадян, з проханням бути обережним у поводженні з відкритим вогнем, не курити в ліжку чи в приміщенні, не кидати непогашені недопалки на землю чи узбіччя доріг, та не палити в нетверезому стані.

10:13 26.11.2021

Увага! Різке похолодання сприяє переохолодженню організму та обмороженню частин тіла людей!

Щорічно до лікувальних закладів України надходять постраждалі з різними стадіями обмороження. За спостереженнями медиків кількість таких хворих збільшується одразу у декілька разів у періоди різких похолодань. Щоб уникнути переохолодження й обмороження, фахівці рекомендують більше про це дізнатися та дотримуватись основних правил поведінки в умовах низьких температур.

09:32 09.11.2021

Пам’ятаємо подвиг захисників України усіх поколінь

14 жовтня – визначний день в історії України. У день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо захисників рідної землі. Це свято уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів Батьківщини на всіх етапах її державотворення і розвитку.  З цієї нагоди 13 жовтня, напередодні відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва, в центрі селища Путила відбулось покладання квітів до пам’ятника захисникам України. Перший заступник селищного голови Василь Гордей, вітаючи учасників зібрання, зауважив, що  карантинні обмеження вносять корективи в ритм буднів та свят сучасного суспільства.

14:44 13.10.2021

Громадянам, які перебувають на квартирному обліку, необхідно здійснити перереєстрацію облікових даних

Відповідно до пункту 25 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», затверджених Постановою Ради Міністрів Української РСР  від 11.12.1984 року № 470, а також Положення про квартирний облік при виконавчому комітеті Путильської селищної ради, затвердженого рішенням виконкому від 10. 06. 2021 року № 38/3, виконавчий комітет Путильської селищної ради повідомляє про перереєстрацію громадян, що перебувають на квартирній черзі для отримання житла.

16:06 12.10.2021