Пенсійний фонд ІНФОРМУЄ

Як діяти роботодавцю, якщо новоприйнятий працівник захворів, а квартальна звітність ще не подана?

Наразі залишається актуальним питання: як діяти, якщо працівник, якого прийнято на роботу приміром в січні 2022 року захворів, а звітність за І квартал поточного року страхувальник подаватиме тільки з 1 квітня?

14:10 01.02.2022

Кому підвищать пенсії у 2022 році

Начальник управління пенсійного забезпечення Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Яна Кордубан у передачі "Сьогодні:Головне" на телеканалі "Суспільне.Буковина" розповіла буковинцям кому та на скільки підвищать пенсії у 2022 році. (Дивитись тут: https://www.youtube.com/watch?v=fzaxj6sm_68)

09:22 01.02.2022

Пенсійна консультація

Консультації з усіх питань пенсійного забезпечення та відповіді на індивідуальні запитання можна отримати за телефонами гарячих ліній, через Skype-зв'язок зі спеціалістами сервісних центрів та мобільний месенджер Viber, контактні номери яких вказані на інформаційній сторінці Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області за посиланням https://www.pfu.gov.ua/cv/golovne-upravlinnya-pensijnogo-fondu-ukrayiny-v-chernivetskij-oblasti/

16:29 31.01.2022

Уроки пенсійної грамотності

Умови призначення, перерахунку і виплати пенсій в Україні визначені Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Одним з головних чинників у визначенні громадянами права на пенсійне забезпечення є страховий стаж.  Про змістове значення терміну «страховий стаж» та необхідні для його набуття умови – роз’яснення, підготовлені заступником директора департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду України, опублікованих в журналі «Пенсійний вісник».

16:24 31.01.2022