Пенсійний фонд ІНФОРМУЄ

Перерахунки пенсій з 1 березня 2022 року

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16.02.2022 №118, з березня 2022 року буде проведено перерахунок пенсій різним категоріям пенсіонерів. Насамперед, передбачається проведення індексації пенсій «цивільних» пенсіонерів шляхом збільшення показника середньої заробітної плати, яка враховується для обчислення пенсій на коефіцієнт 1,14. Тобто, якщо на даний час показник середньої заробітної плати для обчислення пенсій складає 5426,60 грн., то з 01.03.2022 даний показник складатиме 6186,32 грн:

15:16 22.02.2022

Про індексацію пенсій з 1 березня

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.02.2022 №118,  перерахунок проводитиметься із застосуванням коефіцієнта збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії, у розмірі 1,14.

15:04 22.02.2022

АНОНС. Запрошуємо до навчання страхувальників!

Фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області продовжують надавати детальні консультації та відповіді на питання слухачів під час онлайн навчання для страхувальників. Чергова відеозустріч на тему: «Електронна трудова книжка» відбудеться 24 лютого 2022 року о 14-00 год. з використанням застосунку Google Meet.

14:22 17.02.2022

Отримуйте пенсійні послуги дистанційно – це зручно, безпечно, сучасно

Довідатись потрібну інформацію, отримати необхідний документ, прорахувати попередньо прогнозний розмір майбутньої пенсії, подати заяву на її призначення а автоматичному режимі – усі ці та широкий спектр інших корисних послуг пропонує громадянам вебпортал Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua).

14:19 16.02.2022

Причини виникнення переплат пенсій та умови їх погашення

Переплата пенсії — це сума пенсії, виплачена з різних причин понад розмір, визначений законодавством. До обставин, які справляють вплив на пенсійне забезпечення  пенсіонерів, належать факти відновлення трудової діяльності, зміна місцевості проживання, статусних даних тощо. Відсутність потрібних відомостей спричиняє нарахування і виплату зайвих коштів.

09:35 14.02.2022

Які вимоги до формату подання скан-копій відомостей про трудову діяльність?

Вимоги до формату подання інформації встановлюються Пенсійним фондом України та відповідно до п.5 «Порядку обліку трудової діяльності працівника, фізичної особи-підприємця, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі» №1084 скановані копії документів про стаж мають містити всі сторінки та поля відповідних документів, бути придатними для сприйняття їх змісту, зокрема дані про серію та номер бланків документів.

10:37 10.02.2022

На засіданні колегії обговорили підсумки роботи пенсійної служби Буковини за минулий рік

Підсумки роботи пенсійної служби краю впродовж 2021 року та завдання на 2022 рік обговорили під час засідання колегії при начальнику Головного управління в області Михайлові Романіву.

17:14 08.02.2022

АНОНС. Запрошуємо до навчання страхувальників!

10 лютого 2022 року о 14-00 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області відбудеться онлайн навчання із страхувальниками на тему: «Вебпортал Пенсійного фонду – надійний помічник роботодавця». Відеозустріч буде проводитися з використанням застосунку Google Meet. Під час заходу фахівці пенсійної служби краю нададуть детальні консультації та відповіді на питання слухачів.

09:10 03.02.2022