Пенсійний фонд ІНФОРМУЄ

Як зараховується до страхового стажу період догляду за дитиною?

Догляд за дитиною до трьох років зараховувався до стажу як до 1 січня 2004 року, так і після. Але після 1 січня 2004 року такі періоди зараховуються до страхового стажу за умови, якщо особа, яка здійснювала такий догляд, отримувала допомогу по догляду за дитиною до трьох років або одноразову допомогу при народженні дитини, яку призначають органи соціального захисту.

10:02 30.03.2022

Шановні краяни!

Пенсійний фонд України створив офіційний Telegram-канал.

09:05 14.03.2022

Щодо пенсійних виплат у березні 2022 року

На пенсійні виплати у березні спрямовано 47,1 млрд грн або 100% потреби в коштах до кінця виплатного періоду (для виплати місячної пенсії одержувачам через уповноважені банки та АТ “Укрпошта” з встановленими датами виплати по 25 число включно).

17:25 13.03.2022

Шановні краяни!

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу "Пенсійний фонд України” https://t.me/PensFund

14:44 11.03.2022

Газета «Пенсійний кур'єр», з якою співпрацює Пенсійний фонд України, для оперативного висвітлення актуальних соціальних питань створила Telegram-канал «Пенсійний кур'єр_online»

У ньому буде розповідатися не лише про виплату пенсій. У цей складний час, коли тисячі українців потребують допомоги держави, «Пенсійний кур'єр» роз'яснюватиме, як і де її отримати.

14:41 11.03.2022

У випуску новин чернівецького телебачення пояснили порядок отримання пенсій в умовах воєнного стану

Начальник управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фону України в Чернівецькій області Людмила Троцюк у випуску новин «Чернівецький репортер» телеканалу «Чернівці» надала телефонний коментар щодо порядку отримання громадянами пенсій в умовах воєнного стану.

14:40 11.03.2022