Вижницький районний сектор №2 філії ДУ "Центр пробації" у Чернівецькій області

Мова − найважливіший засіб спілкування і пізнання та один із ключових факторів незалежності країни.

Щороку Україна відзначає День української писемності та мови. Зазвичай, в цей день відзначають найкращих популяризаторів українського слова та проводять Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, до якого приєднуються навіть українці, які живуть за кордоном.

12:47 27.10.2023

⚖️ Пробація у кримінальному судочинстві

19 жовтня 2023 року на платформі ZOOM Державна установа «Центр пробації» спільно з Одеським регіональним відділенням Національна школа суддів України провела семінар для суддів місцевих загальних судів та помічників суддів місцевих загальних та апеляційних судів.

10:20 20.10.2023

Україна – Хорватія: робоча зустріч представників служб пробації

Мета зустрічі передбачала обмін досвідом з організації виконання кримінальних покарань Республіки Хорватії та України у межах виконання Плану заходів Робочої групи зі співробітництва між Україною та Республікою Хорватія на 2023 рік.

10:16 20.10.2023

Шановні колеги!

Щиро вітаємо вас з нагоди професійного свята – Дня юриста! Це свято тих, хто чесно та віддано служить букві Закону, хто знає, шанує і захищає права інших людей та в усьому прагне справедливості.

13:01 08.10.2023

02 жовтня 2023 року, в Києві відбувся захід з нагоди завершення більшості ініціатив канадського проєкту “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe).

10:13 06.10.2023

Ефективність пробації - співпраця з поліцією

05.10.2023 року начальником Вижницького районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області Олесею Гордей та провідним інспектором Тетяною Торак було проведено робочу зустріч із оперуповноваженим сектору кримінальної поліції Вижницького районного відділу поліції Головного управління національної поліції в Чернівецькій області капітаном поліції Юрієм Прилипчаном.

13:22 05.10.2023