Пенсійний фонд ІНФОРМУЄ

ЛІКАРНЯНІ У 2023 РОЦІ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

З 1 січня 2023 р. Пенсійний фонд України є уповноваженим органом управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві.

09:28 02.02.2023

ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ: ВАЖЛИВО ЗНАТИ

Право на отримання житлової субсидії мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України (далі - громадяни), що проживають у житлових приміщеннях (будинках).

09:27 02.02.2023

ЯКІ СТРАХОВІ ВИПЛАТИ ПРИЗНАЧАЮТЬ ТА ВИПЛАЧУЮТЬ ОРГАНИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

Відповідно до оновленої редакції Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування», страхові виплати   у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві здійснює Пенсійний фонд України як уповноважений орган управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

08:43 30.01.2023

ПОРЯДОК ВИПЛАТИ ПЕНСІЙ ГРОМАДЯНАМ, ЯКІ ВИЇХАЛИ ЗА КОРДОН, ТА ТИМ, ХТО ПОВЕРНУВСЯ В УКРАЇНУ

⚖Призначення і виплата пенсій громадянам України, які проживають за її межами, та громадянам інших країн, які переїхали на постійне проживання до України, здійснюються відповідно до Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, інших нормативно-правових актів, а також міжнародних угод, що регулюють відносини у сфері пенсійного забезпечення, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.

16:02 27.01.2023

ЯКІ ПІЛЬГИ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ПЕРЕДБАЧЕНІ ДЛЯ ВДОВИ ЗАГИБЛОГО ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ?

Вдова загиблого Захисника України має право на пільги, визначені статтею 15 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, зокрема, на 50-відсоткову знижку з оплати комунальних послуг.

14:32 27.01.2023