Пенсійний фонд ІНФОРМУЄ

ЯК ВПЛИВАЄ  ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ  ПЕНСІОНЕРА  НА  ЙОГО ПЕНСІЙНІ ВИПЛАТИ

Після набуття пенсіонером права на пенсію держава щомісячно виплачує належні йому виплати в повному обсязі. Однак трапляються випадки, які призводять до нарахування та виплати зайвих коштів. Переплата пенсії – це сума пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, сум індексації та інших доплат до пенсії), виплачена з різних причин понад розмір, визначений законодавством.

10:43 16.01.2023

Пенсійний всеобуч №1

Фахові роз’яснення актуальних питань соціального страхування, в тому числі щодо електронних лікарняних - у першому випуску 2023 року "Пенсійного всеобуча" -  видання Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

11:07 13.01.2023

УМОВИ НАДАННЯ І ТРИВАЛІСТЬ ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ У ЗВ’ЯЗКУ З ВАГІТНІСТЮ І ПОЛОГАМИ

Допомога у зв’язку з вагітністю і пологами надається застрахованій особі у формі страхових виплат, які повністю або частково компенсують втрату заробітної плати (доходу) за період відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами.

10:52 10.01.2023