Вижницький районний сектор №2 філії ДУ "Центр пробації" у Чернівецькій області

Фото без опису

18 липня органи юстиції розвинутих країн світу відзначають Міжнародний день Нельсона Мандели – міжнародного лідера, правозахисника, політичного в’язня.

11:16 19.07.2024

Шановні працівники Національної поліції!

Ви є соратниками, однодумцями та партнерами працівників пробації у профілактиці злочинності. Щодня ви стоїте на сторожі правопорядку та безпеки в громадах. Незважаючи на ризик, небезпеку і надзвичайну відповідальність служби в поліції, ви свідомо обрали служіння суспільству справою свого життя.

11:54 04.07.2024

Нові виклики соціальної роботи та як їх вирішувати – вивчали пробаціонери на вебінарі “Протидія гендерно зумовленому насильству”

18 червня координаторка напрямку реагування на гендерно зумовлене насильство БФ Право на захист Наталя Кожем'яка провела вебінар, основним завданням якого було поінформувати учасників як ідентифікувати прояви насильства, розпізнавати стереотипи, визначати потреби постраждалих, забезпечувати доступ до соціальної та психологічної підтримки й правових послуг, а також правильно спілкуватися з людьми, які пережили насильство.

14:33 26.06.2024

Сплата аліментів – це не лише юридичний обов'язок, але й моральна відповідальність кожного з батьків за утримання своїх дітей. На жаль, не всі батьки це усвідомлюють, що призводить до виникнення заборгованості з аліментів.

14:02 26.06.2024

Досить думати, ставай волонтером пробації!

Вижницький районний сектор №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області – запрошує до співпраці наполегливих, відповідальних, толерантних та ініціативних особистостей для здійснення волонтерської діяльності. Взаємодіючи із сектором пробації, Ви допомагатимете особам (суб’єктам пробації), які в силу обставин, важких умов життя, умисно чи із необережності вчинили правопорушення невеликої суспільної небезпечності, за які їх засуджено до покарань альтернативних позбавленню волі, або ситуація, коли на етапі підготовки досудової доповіді вирішується питання щодо міри їх відповідальності. Тобто, поміж відбуттям певного виду покарання, - ця особа з метою попередження скоєнню нею нового правопорушення отримуватиме комплекс заходів спрямованих на корекцію соціальної поведінки або її окремих проявів, формування соціально сприятливих змін особистості.

11:52 24.06.2024

Українські пробаціонери вивчають досвід зарубіжних колег ⚖️

З 03 по 07 червня 2024 року в м. Краків відбувся черговий тренінг, організований нідерландським Центром міжнародно-правового співробітництва (Center for Internаtional Legal Cooperation), в рамках проєкту «Справедлива, прозора та підзвітна система кримінального правосуддя в Україні», в якому взяли участь 15 менторів – представники філій Державної установи "Центр пробації" з Харківської, Одеської, Рівненької, Дніпропетровської, Запорізької, Сумської, Черкаської, Чернігівської, Херсонської та Луганської областей.

16:10 17.06.2024

Сьогодні, 03.06.2024 року в приміщенні Вижницького РС №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області працював кіноклуб медіапросвіти з прав людини Docudays UA

Працівники Вижницького РС №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області, Путильського відділу Вижницької філії Чернівецького обласного центру зайнятості, Путильського бюро правової допомоги та суб’єкти пробації зібрались разом та переглянули фільм українського режисера Павла Дорогого «89 днів».

15:48 03.06.2024