Пенсійний фонд ІНФОРМУЄ

ЯК ВИЗНАЧАЄТЬСЯ СКЛАД ДОМОГОСПОДАРСТВА

До складу домогосподарства включаються всі особи, зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), а для орендарів, внутрішньо переміщених осіб - особи, які фактично проживають.

09:14 12.12.2022

ЧИ ВРАХОВУЄТЬСЯ ПРИ РОЗРАХУНКУ СУБСИДІЇ ДОПОМОГА, ЯКУ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ УКРАЇНЦЯМ ЦЬОГОРІЧ НАДАВАЛИ МІЖНАРОДНІ ОРГАНІЗАЦІЇ?

При розрахунку субсидії допомога від міжнародних організацій до сукупного доходу сім’ї не враховується. Також відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.07.2020 №632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги» до середньомісячного сукупного доходу не включаються соціальні виплати, зокрема, допомога на проживання внутрішньо переміщеним особам (#ВПО) та компенсація витрат за тимчасове розміщення ВПО, які перемістилися у період дії воєнного стану.

16:33 09.12.2022

НА БУКОВИНІ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ ПРОВЕЛИ РЯД ЗАХОДІВ

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області вживає заходів щодо мінімізації та усунення корупційних ризиків у своїй діяльності. Адже «корупція» – також ворог, з яким треба постійно вести боротьбу.

10:25 09.12.2022

ПРО ЯКІ ОБСТАВИНИ ЛЮДИНА, ЯКІЙ ВЖЕ ПРИЗНАЧЕНО СУБСИДІЮ, МАЄ ПОВІДОМЛЯТИ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ?

Пункт 90 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” передбачає, що громадянин, якому оформлено житлову субсидію, зобов’язаний протягом 30 календарних днів з моменту виникнення обставин, які впливають на призначення субсидії, поінформувати про це орган Пенсійного фонду України.

09:35 09.12.2022

13:28 07.12.2022

ЧИ ПОТРІБНО ТИМ, КОМУ СУБСИДІЇ ВЖЕ ПРИЗНАЧЕНО ОРГАНАМИ СОЦЗАХИСТУ, ПОВТОРНО ЗВЕРТАТИСЬ З ЦЬОГО ПИТАННЯ ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ?

Тим громадянам, котрим субсидії були раніше призначені органами соціального захисту населення, повторно звертатися до органів Пенсійного фонду України не потрібно: призначені виплати будуть надходити до завершення опалювального періоду – того строку, на який органи соціального захисту населення призначили таку виплату.

11:28 07.12.2022