Пенсійний фонд ІНФОРМУЄ

ЗАРАХУВАННЯ ДО СТРАХОВОГО СТАЖУ ПЕРІОДУ ПЕРЕБУВАННЯ НА ОБЛІКУ В ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ

До страхового стажу для обчислення пенсії зараховуються ті періоди, протягом яких людина підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, а за період з дати набрання чинності Закону України від 09.07.2003 № 1058-IV “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (з 1 січня 2004 року) – щомісяця сплачені страхові внески.

12:26 02.12.2022

ЯК ВПЛИВАЄ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ПЕНСІОНЕРА НА ЙОГО ПЕНСІЙНІ ВИПЛАТИ

Після набуття пенсіонером права на пенсію, держава щомісячно виплачує належні йому виплати в повному обсязі. Однак трапляються випадки, які призводять до нарахування та виплати зайвих коштів. Переплата пенсії – це сума пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, сум індексації та інших доплат до пенсії) виплачена з різних причин понад розмір, визначений законодавством.

16:12 01.12.2022

З 1 ГРУДНЯ РОЗМІР МІНІМАЛЬНОЇ ПЕНСІЙНОЇ ВИПЛАТИ ЗРІС ДО 2500 ГРН

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів №963 від 15.09.2021“Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб у 2022 році та в подальшому”, з 01.12.2022 збільшено мінімальну пенсійну виплату для осіб, які не працюють та не досягли 70-річного віку.

11:35 29.11.2022