Вижницький районний сектор №2 філії ДУ "Центр пробації" у Чернівецькій області

Григорій Сковорода – справжній код духовності української культури.

Напередодні 300-річного ювілею Григорія Сковороди працівники Вижницького районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області, ювенальної превенції Вижницького РВП та сектору Путильського бюро правової допомоги розповіли клієнтам пробації про творчість видатного філософа, поета, педагога та богослова задля розкриття поняття «духовність» як характерної риси української національної культури.

09:29 11.11.2022

Спільна превентивна діяльність поліції та органу пробації

В час, коли в зв’язку з військовою агресією з боку сусідньої держави в українському суспільстві зросли напруженість і рівень безробіття, спільна превентивна діяльність поліції та органів пробації набули особливого значення.

15:59 07.11.2022

Шляхи взаємодії

07 листопада 2022 року відповідно до протидії повторної та рецидивної злочинності серед дітей та осіб молодіжного віку працівники Вижницького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області провели спільну нараду з працівниками відділення поліції №1 (смт. Путила) Вижницького РВП ГУНП в Чернівецькій області та сектору Путильського бюро правової допомоги, метою якої було обговорення питання щодо покращення індивідуально-профілактичної роботи із категорією підоблікових осіб та можливості залучення працівників поліції до заходів з відвідування клієнтів пробації за місцем проживання.

15:29 07.11.2022

Шляхи взаємодії

14 вересня 2022 року начальник Вижницького районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області Олеся Гордей спільно з поліцейським офіцером громади сектору превенції Вижницького РВП Миколою Якивюком та завідувачем сектору «Путильське бюро» Тетяною Різак провели робочі зустрічі з головами Конятинської та Усть-Путильської територіальних громад щодо визначення (розширення) переліку соціально значущих об’єктів для відпрацювання засудженими до громадських робіт та особами, які притягаються до адміністративного стягнення у виді громадських робіт.

10:18 15.09.2022

Організація першочергових заходів з виявлення клієнтів пробації, що не з’являються за викликами

Якщо клієнт пробації після двох викликів поспіль не з’являється до уповноваженого органу з питань пробації для проведення першої бесіди без поважних причин, працівник сектору вживає всі можливі заходи з виявлення такої особи. Так, 14.09.2022 року з метою забезпечення належного виконання постанови суду начальник Вижницького районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області Олеся Гордей спільно з поліцейським офіцером громади сектору превенції Вижницького РВП Миколою Якивюком здійснили виїзд в Конятинську територіальну громаду задля того, щоб з’ясувати причини неявки до сектору та ознайомити двох клієнтів пробації з умовами відбування адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт.

09:26 15.09.2022