Вижницький районний сектор №2 філії ДУ "Центр пробації" у Чернівецькій області

📌В’язнична реформа в Україні за стандартами дотримання прав людини Ради Європи в Києві відбулась експертна зустріч.

Учасники та учасниці обговорили стан реалізації Стратегії реформування пенітенціарної системи на період до 2026 року, а також виконання рішень ЄСПЛ, які стосуються в’язничної системи України.

08:50 03.11.2023

Запрошуємо волонтерів до співпраці з сектором пробації

Одним з чинників, які здійснюють негативний вплив на розвиток нашого суспільства і держави, нині є високий рівень злочинності. Це негативно впливає на безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родинах та суспільстві, сталість моральних правил співжиття

09:00 30.10.2023

Мова − найважливіший засіб спілкування і пізнання та один із ключових факторів незалежності країни.

Щороку Україна відзначає День української писемності та мови. Зазвичай, в цей день відзначають найкращих популяризаторів українського слова та проводять Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, до якого приєднуються навіть українці, які живуть за кордоном.

12:47 27.10.2023

⚖️ Пробація у кримінальному судочинстві

19 жовтня 2023 року на платформі ZOOM Державна установа «Центр пробації» спільно з Одеським регіональним відділенням Національна школа суддів України провела семінар для суддів місцевих загальних судів та помічників суддів місцевих загальних та апеляційних судів.

10:20 20.10.2023

Україна – Хорватія: робоча зустріч представників служб пробації

Мета зустрічі передбачала обмін досвідом з організації виконання кримінальних покарань Республіки Хорватії та України у межах виконання Плану заходів Робочої групи зі співробітництва між Україною та Республікою Хорватія на 2023 рік.

10:16 20.10.2023

Шановні колеги!

Щиро вітаємо вас з нагоди професійного свята – Дня юриста! Це свято тих, хто чесно та віддано служить букві Закону, хто знає, шанує і захищає права інших людей та в усьому прагне справедливості.

13:01 08.10.2023